Kategorie

O nas

Hurtownia fotowoltaiczna SOLMIX

Zaopatrujemy profesjonalnych instalatorów systemów fotowoltaicznych w najwyższej jakości komponenty niezbędne do montażu instalacji odnawialnych źródeł energii. Zajmujemy się dystrybucją urządzeń oraz kompleksowych rozwiązań w obszarze nowoczesnych i ekologicznych źródeł pozyskiwania energii elektrycznej na terenie całego kraju.

Odnawialne źródła energii niewątpliwie stają się coraz popularniejszym sposobem pozyskiwania energii elektrycznej w Polsce. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom Hurtownia Fotowoltaiczna SOLMIX udostępniła platformę sprzedażową online, która daje możliwość zakupu kompletnych instalacji fotowoltaicznych jak również poszczególnych podzespołów niezbędnych do montażu fotowoltaiki.

Rozwiązania dla instalatorów fotowoltaiki

Dostarczamy komponenty wysokiej jakości wyprodukowane przez światowych liderów rynku. Doradzamy sprzedawcom i monterom fotowoltaiki jak budować bezpieczne i efektywne systemy OZE. Oferujemy moduły fotowoltaiczne, inwertery, konstrukcje montażowe oraz zabezpieczenia elektryczne wiodących światowych producentów.

Wierzymy, że dzięki partnerskim relacjom, profesjonalnej obsłudze i wsparciu naszych Klientów do końca 2023 roku staniemy się najbardziej rozpoznawalnym i najchętniej wybieranym dostawcą alternatywnych źródeł energii oraz infrastruktury elektromobilności w Europie.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży energetycznej. Sprzedaż prowadzimy na terenie całej Polski jak i Europy. Nasza oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie zestawów fotowoltaicznych jak również daje możliwość zakupu pojedynczych produktów.

Postaw na jakość

W Solmix - Hurtownia Fotowoltaiczna stawiamy na jakość sprzętu, który Państwu proponujemy. Współpracujemy tylko z najlepszymi sprawdzonymi producentami komponentów.

Dlaczego warto z nami współpracować?
- Gwarantujemy realizację zamówień w ciągu 5 dni roboczych
- Oferujemy moduły polikrystaliczne i monokrystaliczne czołowych producentów
- Współpracujemy z doświadczonymi ekipami monterskimi, które zapewnią sprawny i bezpieczny montaż instalacji fotowoltaicznych
- Przy stałej współpracy naszym partnerom - instalatorom fotowoltaiki proponujemy możliwość negocjacji cen modułów fotowoltaicznych i falowników.

farma fotowoltaiczna - projekt i kompleksowa realizacja inwestycji - budowa farm fotowoltaicznych

Postaw na ekologię

Fotowoltaika to szansa na lepsze jutro, na czystszy i ekologiczny świat. Jeżeli nie jest Ci obojętny los środowiska i ziemi, chcesz oddychać czystym powietrzem, a przy okazji płacić niższe rachunki za energię elektryczną - skorzystaj z kompleksowej oferty zakupu komponentów instalacji fotowoltaicznej wraz z montażem.

Newsletter

Zapisz się do newslettera Solmix i bądź
na bieżąco z nowościami i ofertami specjalnymi

Select your currency
Złoty polski
Euro