Kategorie

Kariera, aktualne oferty pracy w Solmix

Hurtownia fotowoltaiki praca Radom

Kim jesteśmy?

Solmix sp. z o.o. jest hurtownią fotowoltaiczną, dystrybutorem podzespołów instalacji fotowoltaicznych oraz innych innowacyjnych technologii.

Dostarczamy komponenty wysokiej jakości wyprodukowane przez światowych liderów rynku. Oferujemy moduły fotowoltaiczne, inwertery, konstrukcje montażowe oraz zabezpieczenia elektryczne wiodących światowych producentów.

Wierzymy, że dzięki partnerskim relacjom, profesjonalnej obsłudze i wsparciu naszych Klientów do końca 2023 roku staniemy się najbardziej rozpoznawalnym i najchętniej wybieranym dostawcą alternatywnych źródeł energii oraz infrastruktury elektromobilności w Europie.

Kogo szukamy?

Dołącz do naszego zespołu

Zaangażowanie, doświadczenie i kreatywność – takie cechy i wartości cenimy i takich poszukujemy u kandydatów do pracy w naszej firmie. Ważne są dla nas kompetencje i motywacja, wspieramy ludzi ambitnych, którzy poszukują wyzwań, znają swoją wartość i pragną osiągać więcej. Jeżeli jesteś osobą odpowiedzialną, nastawioną na ciągłe doskonalenie, jesteś dynamiczny i posiadasz doskonałe umiejętności sprzedażowe – jesteś osobą, której szukamy!

Co oferujemy?

  • Pracę w jednej z najbardziej perspektywicznych branż w Polsce i na świecie
  • Atrakcyjne warunki pracy i wynagradzania
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Spotkania integracyjne
  • Możliwość pracy zdalnej

Aktualne oferty pracy w Solmix:

Kierownik Zespołu – sprzedaż zdalna – hurtownia fotowoltaiczna, pompy ciepła, magazyny energii

Miejsce pracy: cała Polska

Obowiązki:
  • Budowa i rozwój zespołu – rekrutacja i wdrożenie
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych w podległym zespole
  • Odpowiedzialność za wykonanie założeń budżetowych
  • Szkolenie pracowników i dbanie o rozwój ich kompetencji
  • Codzienna analiza i kontrola pracy zespołu, raportowanie bieżących działań w CRM
  • Telefoniczna i mailowa obsługa klientów hurtowni – nadzór nad obsługą infolinii
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
Oczekiwania:
  • Samodzielność, uczciwość i rzetelność
  • Zdolności organizacyjne i zarządcze
  • doświadczenie w branży fotowoltaicznej – WARUNEK KONIECZNY
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym min. 2 lata – WARUNEK KONIECZNY
  • doświadczenie w pracy w hurtowni fotowoltaicznej – bardzo mile widziane
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (zatrudnienie B2B) – podstawa + premia
  • Praca zdalna

Doradca klienta – zdalna praca biurowa

Obowiązki:
  • Telefoniczna i mailowa obsługa klientów hurtowni
  • Aktywne – telefoniczne – pozyskiwanie nowych klientów
  • Osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Prowadzenie negocjacji
  • Raportowanie bieżących działań w CRM
  • doświadczenie w sprzedaży – WARUNEK KONIECZNY
  • uczciwość, rzetelność i samodzielność
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system prowizyjny (zatrudnienie na podstawie umowy B2B)
  • Jasną ścieżkę kariery – precyzyjne kryteria awansu

Jeśli zainteresują Cię nasze oferty pracy, prześlij swoje CV za pomocą poniższego formularza