Kategorie

hurtownia fotowoltaiczna SOLMIX - oferta dla instalatorów fotowoltaiki. Rozwiązania dla instalatorów, projektantów, deweloperów farm fotowoltaicznych i profesjonalistów z branży OZE

Oferta hurtowa

Rozwiązania dla instalatorów, projektantów i profesjonalistów z branży OZE

Działasz w branży odnawialnych źródeł energii? Jesteś projektantem lub instalatorem fotowoltaiki? Oferta hurtowa Solmix jest właśnie dla Ciebie!

Skorzystaj z oferty hurtowej Solmix i zapewnij swoim klientom dostęp do szerokiej gamy profesjonalnych rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii. Dostarczamy najwyższej jakości komponenty do montażu systemów fotowoltaicznych dla wszystkich segmentów rynku: klientów indywidualnych, przedsiębiorców, gospodarstw rolnych i przetwórczych oraz przemysłu.

W naszej ofercie znajdziesz moduły fotowoltaiczne, falowniki, optymalizatory i magazyny energii renomowanych światowych producentów oraz osprzęt elektryczny, pełen przekrój zabezpieczeń AC i DC lub gotowych rozdzielnic, a także konstrukcje montażowe z niezbędnymi certyfikatami bezpieczeństwa.


Oferta hurtowa – rozwijaj swój biznes wspólnie z Solmix

W Solmix nasze relacje biznesowe opieramy na partnerstwie i zaufaniu. Dzielimy się naszą wiedzą, kompetencjami i wieloletnim doświadczeniem zdobytym w branżach energetycznej i OZE. Wszystko po to, aby Twoja firma mogła być stale konkurencyjna i rozwijać się na najwyższych obrotach. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia!

Dzięki długotrwałej współpracy z Solmix otrzymasz:

  • dostęp do najszerszej na rynku oferty produktowej sprzętu fotowoltaicznego,
  • gwarancję stałej dostępności modułów i falowników w atrakcyjnych cenach,
  • wysoką jakość zastosowanych rozwiązań technologicznych i usług projektowych,
  • profesjonalne wsparcie sprzedażowe i fachowe doradztwo przy doborze komponentów,
  • wsparcie stałego dedykowanego opiekuna,
  • dostęp do atrakcyjnych programów rabatowych.

Kompleksowa oferta Solmix to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku OZE w Polsce, który już od kilku lat znajduje się w czołówce krajów Unii Europejskiej pod względem przyrostu nowych mocy.

Oferta hurtowa dla instalatorów fotowoltaiki, moduły fotowoltaiczne i inwertery

Instalatorzy fotowoltaiki

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom instalatorów fotowoltaiki, w SOLMIX Hurtownia fotowoltaiczna proponujemy wyjątkową usługę doboru i kompletowania całego zestawu fotowoltaicznego do budowy instalacji fotowoltaicznej. Już nie musisz martwić się brakiem czasu czy opóźnieniami w realizacji swoich zleceń. Powiedz nam jakiej mocy instalacji potrzebujesz a nasi doradcy dobiorą, skompletują i wyślą zestaw PV bezpośrednio na miejsce montażu do Twojego klienta.

Nasi doradcy dobiorą odpowiednią ilość modułów, moc i model falownika, optymalizatorów mocy, system montażowy, zabezpieczenia elektryczne i wyłącznik przeciwpożarowy.

Usługa jest bezpłatna dla współpracujących z nami instalatorów.

Z Solmix szybko i bez wychodzenia z domu skompletujesz pełen zestaw do budowy instalacji fotowoltaicznej dla swojego klienta.

Dobierz zestaw do budowy instalacji fotowoltaicznej
Projektowanie instalacji fotowoltaicznych, dobór falowników i mocy modułów fotowoltaicznych Solmix

Projektanci systemów fotowoltaicznych

Projektantom systemów fotowoltaicznych, oprócz e-Hurtowni i konfiguratora doboru komponentów zestawu PV, oferujemy dodatkowo dostęp do najlepszych i sprawdzonych instalatorów fotowoltaiki działających we wszystkich regionach kraju. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twój projekt instalacji fotowoltaicznej zostanie profesjonalnie i terminowo zrealizowany.

W Solmix znajdziesz kompletną i szeroką ofertę gotowych zestawów instalacji fotowoltaicznych w korzystnych cenach. Zamów zestaw PV on-line i zapytaj o usługę montażu fotowoltaiki

Skorzystaj z oferty e-hurtowni!
Oferta sprzedaży i dostawy komponentów do budowy farm fotowoltaicznych - Solmix Hurtownia fotowoltaiczna

Deweloperzy farm fotowoltaicznych

Dla deweloperów farm fotowoltaicznych przygotowaliśmy usługę kompleksowego wsparcia w zakresie realizacji wszystkich etapów budowy. Świadczymy usługi projektowania, doboru odpowiednich komponentów, w tym modułów i konstrukcji fotowoltaicznych, a także generalnego wykonawstwa oraz uruchomienia wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych.

Wszystkim naszym kontrahentom i partnerom oferujemy wsparcie sprzedażowe i obsługę PREMIUM.

Skontaktuj się z dedykowanym opiekunem!

Newsletter

Zapisz się do newslettera Solmix i bądź
na bieżąco z nowościami i ofertami specjalnymi